Tutaj znajdziecie wybrane najlepsze cytaty i aforyzmy sławnych ludzi. Z cytatów i aforyzmów, które znajdziecie w serwisie Kartkonosz możecie wyczytać wiele prawd życiowych. W sieci znajduje się wiele cytatów i aforyzmów, ale my chcieliśmy wybrać te najlepsze. Zapoznajcie się z naszą ofertą i być może znajdziecie coś dla siebie i swoich przyjaciół. Cytaty i aforyzmy możecie dołączać do darmowych ekartek i wysyłać do przyjaciół, jako pozdrowienia. E-kartki już od dawna z powodzeniem zastępują tradycyjne pocztówki, ponieważ są o wiele wygodniejsze a u nas dodatkowo są darmowe. Z serwisu Kartkonosz możecie wysyłać kartki elektroniczne po założeniu darmowego Konta Użytkownika lub jako Gość. Serdecznie zapraszamy – wysyłajcie darmowe e-kartki z życzeniami okolicznościowymi do swoich przyjaciół. Wybierajcie cytaty, aforyzmy, ekartki i wysyłajcie je do znajomych i rodziny.

  • Szukany cytat:
  • Ideałem mężczyzny jest kobieta, której nie może znaleźć. Autor: Alfred Musset
  • Lenistwo idzie tak wolno, ze dogania je bieda. Autor: Benjamin Franklin
  • Lepiej być nienawidzonym za to, kim jesteś, niż być kochanym za to, kim nigdy nie byłeś. Autor: Andre Gide
  • Lepsza cnota w błocie, niż niecnota w złocie. Autor: Mikołaj Rej
  • Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija. Autor: Alfons Allais
  • Ludzie mądrzy tworzą przysłowia, ale to głupcy je powtarzają. Autor: Samuel Palmer
  • Ludzie nieskończenie mali są zwykle nieskończenie dumni. Autor: Wolter
  • Ludzie, którzy twierdzą, że nie interesują ich błahostki, nigdy widać nie spali w pokoju, w którym był choć jeden komar. Autor: Alan Ashley Pitt

Wybieraj e-Kartki

Cytaty, aforyzmy i darmowe ekartki znajdziecie w serwisie Kartkonosz. Serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia znajdujących się tutaj tekstów, które następnie możecie bez problemu dołączać do e-kartek i wysyłać je całkowicie za darmo i dodatkowo bez wychodzenia z domu. Cytaty i aforyzmy dołączone do e-kartki mogą być rewelacyjnym uzupełnieniem do życzeń, które wysyłacie w treści kartek elektronicznych. Przeglądając i czytając cytaty i aforyzmy znajdujące się w naszym serwisie Kartkonosz możecie się wiele nauczyć a czasami nawet pośmiać. Być może Wasi znajomi czekają na e-kartki z cytatami i aforyzmami.