Tutaj znajdziecie wybrane najlepsze cytaty i aforyzmy sławnych ludzi. Z cytatów i aforyzmów, które znajdziecie w serwisie Kartkonosz możecie wyczytać wiele prawd życiowych. W sieci znajduje się wiele cytatów i aforyzmów, ale my chcieliśmy wybrać te najlepsze. Zapoznajcie się z naszą ofertą i być może znajdziecie coś dla siebie i swoich przyjaciół. Cytaty i aforyzmy możecie dołączać do darmowych ekartek i wysyłać do przyjaciół, jako pozdrowienia. E-kartki już od dawna z powodzeniem zastępują tradycyjne pocztówki, ponieważ są o wiele wygodniejsze a u nas dodatkowo są darmowe. Z serwisu Kartkonosz możecie wysyłać kartki elektroniczne po założeniu darmowego Konta Użytkownika lub jako Gość. Serdecznie zapraszamy – wysyłajcie darmowe e-kartki z życzeniami okolicznościowymi do swoich przyjaciół. Wybierajcie cytaty, aforyzmy, ekartki i wysyłajcie je do znajomych i rodziny.

  • Szukany cytat:
  • Moralność upada na coraz wygodniejsze posłania. Autor: Stanisław Jerzy Lec
  • O seksie: Sprawy seksu to bzdury - rzekł szpetnemu ponury. Autor: Lech Konopiński
  • Od czasu do czasu trzeba grzeszyć, bo inaczej traci się uciechę z cnoty. Autor: Ilona Bodden
  • Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami, ani bez nich. Autor: George Gordon Byron
  • Optymista to mężczyzna, który żeni się ze swoją sekretarką, wierząc, że w dalszym ciągu będzie jej dyktował swoją wolę. Autor: Robert Platow
  • Osobliwsza rzecz, że przyjaciel może być fałszywy, a nieprzyjaciel nigdy. Autor: Alojzy Żółkowski

Wybieraj e-Kartki

Cytaty, aforyzmy i darmowe ekartki znajdziecie w serwisie Kartkonosz. Serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia znajdujących się tutaj tekstów, które następnie możecie bez problemu dołączać do e-kartek i wysyłać je całkowicie za darmo i dodatkowo bez wychodzenia z domu. Cytaty i aforyzmy dołączone do e-kartki mogą być rewelacyjnym uzupełnieniem do życzeń, które wysyłacie w treści kartek elektronicznych. Przeglądając i czytając cytaty i aforyzmy znajdujące się w naszym serwisie Kartkonosz możecie się wiele nauczyć a czasami nawet pośmiać. Być może Wasi znajomi czekają na e-kartki z cytatami i aforyzmami.