Wszystkie kartki elektroniczne znajdujące się na stronie Kartkonosz.pl https://kartkonosz.pl są wykonane przez naszego grafika i chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19940240083.

Ze wszystkich kartek możecie korzystać całkowicie za darmo, ale w obrębie serwisu Kartkonosz.pl, czyli możecie wysyłać kartki elektroniczne do swoich przyjaciół i rodziny za pomocą naszej strony www. Nie zezwalamy natomiast na wykorzystywanie naszych kartek poza stroną Kartkonosz.pl, umieszczania pobranych plików graficznych z naszej strony na innych stronach www ani nie można pobranych plików granicznych wysyłać za pomocą wiadomości e-mail. Jakiekolwiek rozpowszechnianie naszych kartek poza serwisem Kartkonosz.pl jest zabronione.

Zdecydowana większość kartek elektronicznych umieszczonych na stronie Kartkonosz.pl wykonana jest na podstawie licencji komercyjnych, ale niektóre wykonane są także na podstawie licencji Creative Commons Attribution lub licencji Public Domain i jeśli taka sytuacja nastąpi to przy danej kartce elektronicznej jest dodana odpowiednia informacja.

Teksty życzeń świątecznych i okolicznościowych, które znajdują się na naszej stronie www są dodawane przez użytkowników serwisu. Na naszej stronie przestrzegamy praw autorskich i tego samego wymagamy od naszych użytkowników. Jako administracja serwiu nie jesteśmy w stanie sprawdzić w 100% legalności praw autorskich do wszystkich tekstów życzeń dodanych przez uzytkowników, dlatego jeśli ktoś zauważy jakiś tekst lub plik łamiący czyjeś prawa autorskie to za pomocą formularza kontaktowego https://kartkonosz.pl/kontakt.html prosimy nas o tym poinformować.

Jeśli zgłoszenie będzie zasadne, to tekst lub plik zostanie natychmiast usunięty.

Więcej informacji o prawach autorskich znajdziecie na:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_o_prawie_autorskim_i_prawach_pokrewnych
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Autorskie_prawa_osobiste
http://pl.wikipedia.org/wiki/Licencja_(prawo)

15.07.2019 - Administracja serwisu Kartkonosz

Kartkonosz

 

Darmowe kartki elektroniczne na wszystkie okazje. Wybieraj kartki, dołączaj życzenia i wysyłaj kartki za darmo. U nas znajdziecie kartki świąteczne i kartki okolicznościowe. Kartki podzielone są na kategorie, takie jak Boże Narodzenie, Nowy Rok, Wielkanoc, Walentynki, Urodziny, Imieniny, Kwiaty, Halloween, Religijne oraz kartki z okazji dnia, czyli Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Chłopaka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet. Kartki z życzeniami możecie wysyłać po założeniu darmowego Konta Użytkownika lub bez rejestracji jako Gość.