W serwisie Kartkonosz przestrzegamy praw autorskich i tego samego wymagamy od użytkowników naszego serwisu, jak i osób odwiedzających naszą stronę https://kartkonosz.pl

Wszystkie kartki elektroniczne, pliki graficzne, teksty i materiały znajdujące się w serwisie Kartkonosz są nierozerwalną częścią serwisu i chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19940240083.

Dodatkowo pliki graficzne z których są wykonane kartki elektroniczne chronione są prawami autorskimi osób trzecich.

Kartki elektroniczne wykonane są na podstawie licencji komercyjnych, licencji Creative Commons Attribution i licencji Public Domain.

Mimo zastosowania szczególnej ostrożności może się zdarzyć, że np. zostanie źle odczytana licencja (dotyczy to licencji Creative Commons Attribution i licencji Public Domain) i jeśli zauważyłaś/eś plik wykonany przez Ciebie i uważasz że został wykorzystany niezgodnie z udzieloną przez Ciebie licencją, proszę nas o tym poinformować poprzez formularz kontaktowy. Gdy reklamacja będzie uzasadniona, dostosujemy się do licencji lub plik zostanie usunięty.

Ze względu na ochronę praw autorskich serwisu Kartkonosz i udzielone licencje na pliki graficzne z których są wykonane kartki elektroniczne zabrania się kopiowania, umieszczania kartek elektronicznych pobranych z serwisu Kartkonosz na innych stronach WWW i jakiegokolwiek rozpowszechniania ich poza serwisem Kartkonosz https://kartkonosz.pl

Więcej informacji o prawach autorskich znajdziecie na:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_o_prawie_autorskim_i_prawach_pokrewnych
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Autorskie_prawa_osobiste
http://pl.wikipedia.org/wiki/Licencja_(prawo)

11.10.2013 - Administracja serwisu Kartkonosz

Kartkonosz

Darmowe kartki elektroniczne na wszystkie okazje. Wybieraj kartki, dołączaj życzenia i wysyłaj kartki za darmo. U nas znajdziecie kartki świąteczne i kartki okolicznościowe. Kartki podzielone są na kategorie, takie jak Boże Narodzenie, Nowy Rok, Wielkanoc, Walentynki, Urodziny, Imieniny, Kwiaty, Halloween, Religijne oraz kartki z okazji dnia, czyli Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Chłopaka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet. Kartki z życzeniami możecie wysyłać po założeniu darmowego Konta Użytkownika lub bez rejestracji jako Gość.