REKLAMA

Wszystkie kartki elektroniczne znajdujące się na stronie Kartkonosz.pl https://kartkonosz.pl są wykonane przez naszego grafika i chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19940240083.

Ze wszystkich kartek możecie korzystać całkowicie za darmo, ale w obrębie serwisu Kartkonosz.pl, czyli możecie wysyłać kartki elektroniczne do swoich przyjaciół i rodziny za pomocą naszej strony www. Nie zezwalamy natomiast na wykorzystywanie naszych kartek poza stroną Kartkonosz.pl, umieszczania pobranych plików graficznych z naszej strony na innych stronach www ani nie można pobranych plików granicznych wysyłać za pomocą wiadomości e-mail. Jakiekolwiek rozpowszechnianie naszych kartek poza serwisem Kartkonosz.pl jest zabronione.

Zdecydowana większość kartek elektronicznych umieszczonych na stronie Kartkonosz.pl wykonana jest na podstawie licencji komercyjnych, ale niektóre wykonane są także na podstawie licencji Creative Commons Attribution lub licencji Public Domain i jeśli taka sytuacja nastąpi to przy danej kartce elektronicznej jest dodana odpowiednia informacja.

Teksty życzeń świątecznych i okolicznościowych, które znajdują się na naszej stronie www są dodawane przez użytkowników serwisu. Na naszej stronie przestrzegamy praw autorskich i tego samego wymagamy od naszych użytkowników. Aby dodać teksty życzeń do strony Kartkonosz.pl, należy posiadać pełne prawa do danego tekstu lub tekst musi być na licencji Public Domain

Więcej informacji o prawach autorskich znajdziecie na:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_o_prawie_autorskim_i_prawach_pokrewnych
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Autorskie_prawa_osobiste
http://pl.wikipedia.org/wiki/Licencja_(prawo)

15.07.2019 - Administracja serwisu Kartkonosz.pl

Kartkonosz.pl