W serwisie Kartkonosz przestrzegamy praw autorskich i tego samego wymagamy od użytkowników naszego serwisu, jak i osób odwiedzających naszą stronę https://kartkonosz.pl

Wszystkie kartki elektroniczne, pliki graficzne, teksty i materiały znajdujące się w serwisie Kartkonosz są nierozerwalną częścią serwisu i chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19940240083.

Dodatkowo pliki graficzne z których są wykonane kartki elektroniczne chronione są prawami autorskimi osób trzecich.

Kartki elektroniczne wykonane są na podstawie licencji komercyjnych, licencji Creative Commons Attribution i licencji Public Domain.

Mimo zastosowania szczególnej ostrożności może się zdarzyć, że np. zostanie źle odczytana licencja (dotyczy to licencji Creative Commons Attribution i licencji Public Domain) i jeśli zauważyłaś/eś plik wykonany przez Ciebie i uważasz że został wykorzystany niezgodnie z udzieloną przez Ciebie licencją, proszę nas o tym poinformować poprzez formularz kontaktowy. Gdy reklamacja będzie uzasadniona, dostosujemy się do licencji lub plik zostanie usunięty.

Ze względu na ochronę praw autorskich serwisu Kartkonosz i udzielone licencje na pliki graficzne z których są wykonane kartki elektroniczne zabrania się kopiowania, umieszczania kartek elektronicznych pobranych z serwisu Kartkonosz na innych stronach WWW i jakiegokolwiek rozpowszechniania ich poza serwisem Kartkonosz https://kartkonosz.pl

Więcej informacji o prawach autorskich znajdziecie na:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_o_prawie_autorskim_i_prawach_pokrewnych
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Autorskie_prawa_osobiste
http://pl.wikipedia.org/wiki/Licencja_(prawo)

11.10.2013 - Administracja serwisu Kartkonosz

Kartkonosz

Jest wiele świąt w roku zarówno tych oficjalnych jak i tych mniej oficjalnych jak chociażby imieniny czy urodziny. Niejednokrotnie to te mniej oficjalne święta są dla kogoś bardziej ważne. Trzeba pamiętać o bliskich nam osobach, aby właśnie w ten świąteczny dzień, który dla nich jest wyjątkowy pozostał długo w ich pamięci. Nawet niewinne e-kartki mogą sprawić adresatom wiele radości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ kartki są darmowe i możecie je wysyłać z każdego miejsca na ziemi. E-Kartki Czekaja na Waszych znajomych.