REKLAMA

 1. Aby korzystać ze strony Kartkonosz.pl należy przeczytać i zaakceptować poniższy regulamin. W przeciwnym razie należy natychmiast zaprzestać korzystania ze strony Kartkonosz.pl
 2. Aby wysyłać darmowe kartki elektroniczne za pomocą serwisu Kartkonosz.pl oprócz regulaminu należy także przeczytać i zaakceptować Politykę Prywatności naszego serwisu. Bez akceptacji Regulaminu i Polityki Prywatności żadnej kartki elektronicznej nie można wysłać.
 3. Korzystanie ze strony Kartkonosz.pl jest całkowicie darmowe i nie pobieramy żadnych opłat za wysyłanie kartek elektronicznych.
 4. Dlatego, że korzystanie ze strony jest za darmo, to w serwisie Kartkonosz.pl są wyświetlane reklamy, za które odpowiada firma Google.
 5. Wszystkie kartki elektroniczne, które znajdują się w serwisie Kartkonosz.pl są darmowe, ale tylko jeśli wysyłane są za pomocą naszej strony www.
 6. Zabrania się kopiowania kartek elektronicznych ze strony Kartkonosz.pl a następnie wysyłania ich w treści prywatnych lub firmowych wiadomości e-mail.
 7. Ze strony Kartkonosz.pl może korzystać osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia, ale za zgodą opiekuna prawnego.
 8. Kartki elektroniczne można wysyłać po założeniu darmowego konta użytkownika lub bez rejestracji jako Gość.
 9. Każda osoba, która wysyła kartki elektroniczne za pomocą naszego serwisu automatycznie staje się użytkownikiem serwisu, bez względu na to czy założyła konto użytkownika, czy wysyła kartki jako Gość.
 10. Ze względu na ochronę antyspamową zabronione jest zakładanie kont użytkowników i wysyłanie kartek na tymczasowe adresy e-mail i niektóre domeny. W razie problemów z zakładaniem kont użytkowników, albo podczas wysyłania kartek elektronicznych proszę skontaktować się z Administracją serwisu.
 11. Do strony Kartkonosz.pl można dodawać własne życzenia świąteczne lub życzenia okolicznościowe, ale aby to zrobić należy posiadać Konto Użytkownika. Rejestracja jest darmowa a dodatkowo użytkownik otrzymuje dostęp do wielu dodatkowych opcji.
 12. Aby dodawać życzenia do strony Kartkonosz.pl należy być autorem tekstu danych życzeń, posiadać do nich prawa autorskie lub być pewnym, że są one na licencji pozwalającej na umieszczenie ich na stronie Kartkonosz.pl, np. są na licencji Public Domain.
 13. Zabrania się nielegalnie kopiować teksty życzeń z innych stron www a następnie dodawać je do strony Kartkonosz.pl
 14. Zanim dodane przez Państwa życzenia zostaną opublikowane na stronie Kartkonosz.pl muszą być najpierw zaakceptowane przez administrację serwisu.
 15. Użytkownik w każdej chwili ma możliwość aktualizacji swoich danych osobowych.
 16. Konto Użytkownika ważne jest bezterminowo, ale użytkownik może go w każdej chwili samodzielnie zlikwidować lub może wysłać prośbę o likwidację konta do administracji serwisu. Usuniecie Konta Użytkownika jest operacją nieodwracalną.
 17. Konta użytkowników łamiących regulamin będą usuwane.
 18. Wszystkie materiały i pliki graficzne znajdujące się w serwisie Kartkonosz chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych i zabrania się wykorzystywania plików graficznych poza serwisem Kartkonosz.
 19. Zabronione jest używanie w treści e-kartek wulgaryzmów, obscenicznych słów i tekstów łamiących Polskie Prawo.
 20. Administrator serwisu Kartkonosz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści wysyłane przez Użytkowników drogą elektroniczną.
 21. Serwis Kartkonosz.pl nie gwarantuje ciągłego działania serwisu, jak i tego, że kartki elektroniczne dotrą do adresatów i zostaną przez nich przeczytane.
 22. Ze względu na okresową optymalizację bazy danych co 30 dni usuwane są kartki, które nie zostały przeczytane przez adresatów w okresie 30 dni daty ich wysłania.
 23. Serwis Kartkonosz.pl zastrzega sobie prawo do zmiany w każdej chwili treści tego regulaminu poprzez publikacje nowego na tej stronie. W przypadku braku akceptacji treści nowego regulaminu należy zaprzestać korzystania z naszego serwisu i usunąć Konto Użytkownika, jeśli się takie posiada.
 24. Akceptując ten Regulamin Użytkownik składa deklarację następującej treści:
  - przeczytałem Regulamin i akceptuję wszystkie jego zapisy i postanowienia
  - wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z działalnością serwisu
  - wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail z serwisu Kartkonosz.pl
  - oświadczam, że wysyłam e-kartki, życzenia, teksty z serwisu Kartkonosz do osób trzecich za ich zgodą
  - jestem świadomy tego, że ponoszę całkowitą odpowiedzialność za treść przesłanych kartek
  - dane podane podczas rejestracji są prawdziwe
 25. Regulamin opublikowanio 15.07.2019 - Kartkonosz.pl